Викладено методичні положення щодо ідентифікації та верифікації історичних розпланувально-просторових систем українських міст. Принципи їх застосування розкриті на прикладі Белза – одного з найстаріших міст західноукраїнського регіону, яке характеризується збереженням кількох різночасових розпланувальних систем.

Бевз М. В.Методика ідентифікації та верифікації різночасових елементів розпланувально-просторової системи історичного міста (на прикладі міста Белза ) / М. В. Бевз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 505 : Архітектура. – С. 350–360. – Бібліографія: 24 назви.