Конкурентоспроможність товарів

Розглянуто поняття конкурентоспроможності товарів, його основні характеристики та особливості. Запропоновано поетапну методику оцінки конкурентоспроможності товару. Детально розглянуто параметри, що характеризують продукцію. There in the article conciders the notion of the competition-ability of goods, its main characteristics and peculiarities. There are offered one of the methods for estimation competition-ability of good. There are parametres of production consider in detail.

Мельник О. Г. Конкурентоспроможність товарів / О. Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 146–150.