Сталезалізобетонні елементи часторебристих перекриттів

Thumbnail Image

Розглянуто нові конструктивні форми та результати експериментальних досліджень елементів сталезалізобетонних часторебристих перекриттів. Крім того, наведено варіант їх використання у реальних несучих конструкціях будівель. In this article the new forms and the results of experimental researches of the composite steel and reinforced concrete slabs with frequent ribs are considered. There is the variant of such elements using in the real bearing building constructions.

часторебристе перекриття, сталезалізобетонні балки, сталева труба, сталеві листи, сумісна робота, деформації, slabs with frequent ribs, composite steel and reinforced concrete beams, steel pipe, steel sheets, compositely work, deformations

Сталезалізобетонні елементи часторебристих перекриттів / Л. І. Стороженко, О. В. Нижник, А. В. Іванюк, Т. П. Куч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 249–255. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review