Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблена математична модель автономного асинхронного генератора з безконтактним модульованим збуджувачем на базі трипульсного безпосереднього перетворювача частоти. Проведені дослідження, за результатами яких вибрана електрична схема збуджувача та параметри системи керування циклоконвертором.

Василів K. M. Математична модель генератора стабільної частоти на базі каскадного трипульсного електромашинного модулятора / K. M. Василів, О. М. Галіновський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 403 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 11–20. – Бібліографія: 5 назв.