Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сформульовано принципи створення багатомасових (тримасових) вібраційних машин з електромагнітним приводом та синфазним рухом коливальних мас. За допомогою порівняльного аналізу з іншими конструкціями доводяться переваги саме такого обладнання. In the article the principles of creation of multimass (three-masses) vibratory machines with an electromagnetic drive and co phased motion of the oscillating masses. By means comparative analysis with other constructions advantages of exactly such equipment there are.

Ланець О. С. Обґрунтування необхідності створення багатомасових вібраційних машин з електромагнітним приводом на основі теорії синфазних коливань / О. С. Ланець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 560 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 59–70. – Бібліографія: 3 назви.