Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Показано, що за певних умов коефіцієнти важливості можуть бути визначені за номінальними і гранично допустимими значеннями одиничних показників якості. Under certain conditions, the authors prov, the weight factors can be determined from the rated and extreme permissible values of individual quality indices.

Куць В. Р. Визначення коефіцієнтів важливості при комплексній оцінці якості за номінальними і гранично допустимими значеннями показників / В. Р. Куць, П. Г. Столярчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 72–77. – Бібліографія: 7 назв.