Контроль та аналіз в системі контролінгу в управлінні торговельними мережами

Thumbnail Image

Наведено авторський підхід щодо визначення сутності терміну "контролінг в управлінні підприємствами". Наведено основні результати дослідження щодо сучасних наукових поглядів на місце і роль контролю та аналізу в управлінні суб'єктами господарювання різних сфер національної економіки. Визначено два основні аспекти, що характеризують місце та роль контролю в системі контролінгу в управлінні торговельними мережами: безпосередньо контроль управління суб'єктом мережевого торговельного підприємництва та підтримка реалізації контрольної функції управління торговельною мережею. Іn the article author approach is resulted in relation to determination of essence of term of "controlling in management enterprises". The basic results of research are resulted in relation to modern scientific looks to the place and role of control and analysis in the management of menage different spheres of national economy subjects. Certainly two basic aspects which characterize a place and control role in the system of controlling in a management the networks of auctions: directly control of management of network auction enterprise a subject at support of realization of control function of management an auction network.

Тарасюк М. В. Контроль та аналіз в системі контролінгу в управлінні торговельними мережами / М. В. Тарасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 107–112. – Бібліографія: 20 назв.

Endorsement

Review