Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Проаналізовано застосування сучасних теплоізоляційних матеріалів в огороджувальних конструкціях будівель та споруд та розглянуто питання щодо можливості застосування скломагнієвих листів як теплоізоляційного матеріалу в сендвіч-панелях.In the article the use of current heat-insulating materials in building envelopes is implemented and the question about the possibility of application of magnesite plates as heatinsulating material in sandwich panels is examined.

огороджувальні конструкції, скломагнієві листи, теплоізоляційні матеріали, сендвіч-панелі, building envelopes, magnesite plates, heat-insulating materials, sandwich panels

Демчина Б. Г. Обгрунтування можливості застосування скломагнієвих листів в огороджувальних конструкціях будівель і споруд / Б. Г. Демчина, А. П. Половко, О. О. Василенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 88 –91. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review