Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто результати наукових досліджень та проектування в галузі світлового дизайну, отримані в роботах студентів кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Львівської політехніки, які можуть стимулювати розвиток сучасних методів штучного освітлення міського середовища, об’єктів архітектури й монументального дизайну. The article discusses some results of research and designing in lighting design derived from works of students of Department of Design of the architectural environment of Institute Architecture of Lviv National Polytechnic University, which can stimulate the development of modern methods of artificial lighting urban environment, objects of monumental architecture and design.

кафедра архітектурного середовища, світловий дизайн, електричне освітлення, методи освітлення, the department of design of the architectural environment, lighting design, electrical lighting, lighting method

Яців М. Б. Актуальні питання фахової освіти в галузі організації світлового середовища архітектури / М. Б. Яців // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 45–53. – Бібліографія: 11 назв.