Thumbnail Image

Наведено системний аналіз процесів формування заданих властивостей радіоелектронних пристроїв за допомогою проведення технологічних та контрольних процедур. Запропоновані варіанти формалізації і математичного моделювання цих процесів з оцінкою їх функціональної ефективності у сенсі забезпечення надійності виробів. The system analysis of electronic devices predicted properties forming processes by the way of technological and control procedures performing are given. The cases of formalization and mathematical modeling of this processes with their efficacy estimation are proposed.

Системне параметрично-структурне моделювання процесів забезпечення якості та надійності радіоелектронних пристроїв / Л. А. Недоступ, М. Д. Кіселичник, Ю. Я. Бобало, О. В. Лазько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 141–151. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review