Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Пропонується уточнена математична модель визначення довжини хвилі максимуму інтенсивності власного випромінювання об’єктів у оптичному діапазоні. Предлагается уточненная математическая модель определения длины волны максимума интенсивности собственного излучения объектов в оптическом диапазоне. Specified mathematical model of wavelength peak of self-radiation objects within the optical range is proposed.

Гриневич Б. Особливості визначення температури об’єктів за спектральною густиною потужності власного випромінювання в оптичному діапазоні / Богдан Гриневич // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 26–28. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review