Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

З метою визначення впливу кадрового забезпечення діяльності підприємства на розвиток міжнародної конкурентоспроможності розглянуто категорії “трудові ресурси”, “робоча сила”, “трудовий потенціал”, “кадри”, “персонал” як поняття, що характеризують різні аспекти людських ресурсів, залучених в економічну діяльність, конкретизовано джерела, форми та напрями кадрового забезпечення підприємства. The correlation and interconnection between the concepts in staffing were determined, the motivating effect of staffing on the development of the competitiveness of enterprises in the International Economic Activity was found. The main approaches to the classification of the workforce were analyzed and complete.

кадри, персонал, трудові ресурси, кадрове забезпечення, напрями кадрового забезпечення, форми залучення персоналу, джерела залучення персоналу, staff, personnel, workforce, staffing, staffing areas, forms of staffing, sources of staffing

Дарміць Р. З. Кадрове забезпечення діяльності підприємства в умовах розвитку міжнародної конкурентоспроможності / Р. З. Дарміць, Г. П. Горішна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 778 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 26–34. – Бібліографія: 20 назв.

Endorsement

Review