Математичні моделі струминних течій

Thumbnail Image

Розглянуті математичні моделі струминних течій у прямому та зворотному потоках повітря. Розглянуті осьові параметри вільної та обмеженої неізотермічної струмини в точках, зміщених від осі, а також коефіцієнти обмеження, взаємодії та неізотермічності. In this article mathematical models of jets flows in direct and reverse air flow have been regarded. There are regarded both axial parameters of free and enclosured non izothermal air jet and in points, that are situated out the axis as well enclosure, interaction and non izotherming coefficients.

математичні моделі струминних течій, осьові параметри, коефіцієнти обмеження, взаємодії та неізотермічності, mathematical models of jets flows, axial parameters, enclosure, interaction and non izotherming coefficients

Возняк О. Т. Математичні моделі струминних течій / О. Т. Возняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 54–59. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review