Нормативне забезпечення якості води з розливних пунктів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається необхідність створення нормативного документа, який би забезпечував якість води з розливних пунктів. Рассматривается необходимость создания нормативного документа, который бы обеспечил качество воды из разливных пунктов. The necessity of normative document creation for cistern water are considered.

Круглова О. Нормативне забезпечення якості води з розливних пунктів / Ольга Круглова, Марія Кутенська // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 132–135. – Бібліографія: 4 назви.