Застосування газодинамічних акустичних густиномірів для задач обліку газу

Thumbnail Image

2002-03-26

Розглянуто принципи побудови густиномірів, що побудовані на базі газодинамічних акустичних перетворювачів, які застосовуються для вимірювання густини природного газу в нормальних умовах а також в умовах вимірювання. Наведені похибки вимірювання.
The principles of construction densimeters, which constructed on base of gasdynamics acoustic converters for measurement of natural gas density in normal conditions and also in conditions of measurement are considered. The uncertainty of measurement are presented.

Савицький В. Застосування газодинамічних акустичних густиномірів для задач обліку газу / В. Савицький // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 208–212.

Endorsement

Review