Поняття відходів: еволюція трактувань і сучасні підходи

При аналізі визначень відходів, які було зроблено вченими за останні роки, помічено певну неузгодженість у їх трактуванні. Кожен автор намагався дати своє визначення відходів, що призвело до того, що утворилася певна термінологічна невпорядкованість, яка не дає можливості отримати цілісного поняття про відходи. Тому аналізуються визначення, які існують сьогодні і пропонується власне трактування терміну “відходи”. At the analysis of definitions of a wastage, which was made by the scientists for the last years, are noticed the certain disagreement in their interpretation. Each author tried to illuminate the vision in certain of a wastage, which has resulted in that that was formed certain terminological discrepancy which did not give an opportunity to receive of complete understanding of a wastage at their analysis and management. The analysis of those definitions therefore is carried out which there is as of today and we have proposition own interpretation of term wastage.

Берлінг Р. З. Поняття відходів: еволюція трактувань і сучасні підходи / Р. З. Берлінг // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 147–152. – Бібліографія: 18 назв.