Видавництво Львівської політехніки

Розроблено методику визначення критерію несучої здатності бетону εcu1, θ для розрахунку вогнестійкості сталезалізобетонних конструкцій будівель, на основі якої уточнені, наведені в Єврокоді EN 1994-1-2:2005 та ДСТУ-Н-П Б В.2.6-159: 2010, дані про міцнісні і деформаційні властивості бетону за підвищених температур. The method of determination of bearing capacity of concrete criteria εcu1, θ to calculate the fire resistance of composite structures of buildings, from which refined given in Eurocode EN 1994-1-2:2005 and DSTU-N-P B.2.6 B-159: 2010, data on strength and deformation properties of concrete at elevated temperatures.

сталезалізобетон, вогнестійкість, діаграма деформування бетону, параметри ε cu, θ і ε ce, θ, потенціал навантаження, корегування даних для розрахунку, composite steel and concrete, fire resistance, stress-strain diagram of concrete, parameters ε cu, θ and ε ce, θ, load capacity

Міцнісні та деформаційні властивості бетону за підвищених температур сталезалізобетонних конструкцій / С. Л. Фомін, Касем Шейхмус, О. І. Давиденко, В. Г. Поклонський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 755 : Теорія і практика будівництва. – С. 435–441. – Бібліографія: 11 назв.