Використання методу “сідлової точки” при купівлі опціонів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається стратегія купівлі кол опціону. Метод вибору опціонів для даної стратегії базується на принципі вибору точки екстремуму, в якій відбувається найбільша цінова зміна відносно до зміни базового активу і має назву - “метод сідлової точки”. This article describes the strategy of call option buying. The method of option choosing for the strategy is based on the principle of extremum point selection where the largest price change comperatively to basic assets, so called method of blinde point, is happening.

Висоцький І. Б. Використання методу “сідлової точки” при купівлі опціонів / І. Б. Висоцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–8. – Бібліографія: 2 назви.