Thumbnail Image

Досліджуються методи структурного синтезу число-імпульсних функціональних перетворювачів із змінною розрядністю, які працюють в двійковому коді. Наведено рекомендації щодо використання критеріїв метрологічної доцільності у теорії структурного синтезу число-імпульсних функціональних перетворювачів. This article is devoted development the methods of pulse-number functional converters structural synthesis with a variable range, which work in a binary code. Recommendations are also resulted in relation to the use of metrology expedience criteria in the theory of pulsenumber functional converters synthesis.

Горпенюк А. Я. Синтез число-імпульсних функціональних перетворювачів із змінною розрядністю, що працюють у двійковому коді / А. Я. Горпенюк, А. Е. Лагун, В. М. Максимович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 608 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 62–68. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review