Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються сутність поняття “інформаційна безпека”, її види, функції і особливості формування у системі фінансового забезпечення розвитку інноваційної діяльності підприємства. Проведено уточнення, націлене на раціоналізацію управлінських дій, пов’язаних із розробкою і реалізацією механізмів захисту економічної інформації. Essence of the concept «informative safety», its prospects, functions and features of forming in the system of the financial providing of development of innovative activity of enterprise is examined in the article. The conducted clarifications are aimed on rationalization of the administrative actions related to development and realization of mechanisms of defense of economic information.

Князь С. В. Інформаційна безпека у системі фінансового забезпечення розвитку інноваційної діяльності підприємства / С. В. Князь, Н. Г. Георгіаді, Ю. О. Андріанов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 135–140. – Бібліографія: 17 назв.