Дослідження конструктивно - теплоізоляційного пінобетону як вогнезахисного матеріалу

Date
Authors
Демчина, Б. Г.
Половко, А. П.
Веселівський, Р. Б.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Abstract
Виконано дослідження конструктивно-теплоізоляційного пінобетону на вогне­стійкість за ознакою втрати теплоізолюючої здатності та можливість його використання як вогнезахисного матеріалу. The article considers the experiment on the constructive and heat-insulating foam concrete as to the fire resistance for heat-insulating ability loss and the possibility of its usage as the fire-protective material.
Keywords
пінобетон , вогнестійкість , вогнезахисний матеріал , foam concrete , fire resistance , fire-protective material
Citation
Демчина Б. Г. Дослідження конструктивно- теплоізоляційного пінобетону як вогнезахисного матеріалу / Б. Г. Демчина, А. П. Половко, Р. Б. Веселівський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 150–155. – Бібліографія: 7 назв.