Дослідження конструктивно - теплоізоляційного пінобетону як вогнезахисного матеріалу

Виконано дослідження конструктивно-теплоізоляційного пінобетону на вогне­стійкість за ознакою втрати теплоізолюючої здатності та можливість його використання як вогнезахисного матеріалу. The article considers the experiment on the constructive and heat-insulating foam concrete as to the fire resistance for heat-insulating ability loss and the possibility of its usage as the fire-protective material.

пінобетон, вогнестійкість, вогнезахисний матеріал, foam concrete, fire resistance, fire-protective material

Демчина Б. Г. Дослідження конструктивно- теплоізоляційного пінобетону як вогнезахисного матеріалу / Б. Г. Демчина, А. П. Половко, Р. Б. Веселівський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 150–155. – Бібліографія: 7 назв.