Фінансова реструктуризація як один із санаційних заходів на підприємстві

Thumbnail Image

Розглядається реструктуризація підприємств як один із санаційних заходів, зокрема визначення фінансової реструктуризації та її напрямки з різних точок зору окремих авторів. Запропонована її класифікація, яка може полегшити керівництву визначитись у фінансових рішеннях щодо попередження банкрутства. In the article the restructuring of the enterprises, in the plan sanation of measures is considered, in particular definitions of financial re-structuring and its directions from the different points of view of the separate authors and its classification is offered which can facilitate to a management to be defined in the financial decisions concerning the warning of bankruptcy.

Андрушко О. Б. Фінансова реструктуризація як один із санаційних заходів на підприємстві / О. Б. Андрушко , Д. І. Скворцов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 30–32. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review