Роль банків в інвестиційному процесі

Thumbnail Image

Розглядаються проблеми залучення інвестицій через банківську систему в сучасних умовах несприятливого інвестиційного клімату. Аналізуються стан інвестування економіки національною банківською системою та передумови утворення ПФГ, залучення інвестицій у процесі створення та функціонування ПФГ. Обґрунтовуються можливості та переваги співпраці фінансово-кредитних установ, промислових підприємств, наукових установ та установ парабанківської системи, зокрема, страхових компаній, у формі ПФГ. The issues of attraction of the investments with the help of bank system in the existing unfavourable investment conditions are considered. The state of investing into economics by means of national bank system and prerequisites of IFG creation, investments involvement in the process of IFG creation and functioning are analysed. The possibilities and advantages of financial and credit institutions cooperation, industrial enterprises, research centres and parabank systems institutions, insurance offices in particular, in the form of IFG, are grounded.

Алєксєєв І. В. Роль банків в інвестиційному процесі / І. В. Алєксєєв, П. Г.Ільчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 308–312. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review