Удосконалення управління витратами підприємства на засадах бюджетів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Уточнено сутність категорії “витрати”, розглянуто бухгалтерський, податковий та економічний підходи до визначення та визнання витрат, проаналізовано структуру та динаміку витрат в Україні за економічними елементами та видами економічної діяльності. Сформульовано основні положення щодо планування, контролювання та регулювання витрат бюджету.
In the article the essence of a category of "expense" is specified, the accounting, tax and economic approaches to definition and recognition of expenses are considered, structure and dynamics of expenses in Ukraine behind economic elements and kinds of economic activity are analysed. The basic rules of planning, monitoring and regulation of expenses of the budget are formulated.

Мельник О. Г. Удосконалення управління витратами підприємства на засадах бюджетів / О. Г. Мельник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 29–36. — (Менеджмент).