З огляду на формування в Збройних силах України нового роду військ – Сил спеціальних операцій, розглянуто сили спеціальних операцій Великобританії та досвід їх бойового застосування. Taking into account forming in Military Powers of Ukraine of new sort of troops – forces of the special operations in the article forces of the special operations of Great Britain and experience are considered them battle application.

Фуртес О. О. Досвід бойового застосування підрозділів ССО сухопутних військ Великобританії в зоні Перської затоки (1990–2007 рр.) / О. О. Фуртес, Д. А. Ткачук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 167–170. – Бібліографія: 8 назв.