Репродуктивні стратегії сучасних подружніх пар

Видавництво Львівської політехніки

Репродуктивні стратегії сучасних подружніх пар є співвіднесеними із такими тенденціями розвитку репродуктивної поведінки як культурою малодітності, перспективою сімейного планування та диференціацією репродуктивної та сексуальної поведінки. Виходячи із цього, репродуктивні стратегії є адекватним індикатором сучасної репродуктивної поведінки (як у статичному, так і динамічному зрізі) та детермінуючою запорукою її актуалізації. Саме тому, вибір тої чи іншої репродуктивної стратегії-це реалізація конкретного репродуктивного рішення, осмисленого індивідом на основі власного суб’єктивного досвіду.

репродуктивна поведінка, репродуктивні норми, репродуктивні установки, дітородні мотиви, потреба в дітях, репродуктивні стратегії

Козак Х. Репродуктивні стратегії сучасних подружніх пар / Христина Козак // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 316–317. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 3 назви.