Наведено результати аналітичного дослідження процесу формування поверхневого шару. Виконано аналіз сили зсуву поверхневого пластичного деформування від факторів процесу та висоти мікронерівностей у проявах віброколивань та статичного тиску в системі. Give example results of analytic research process of formation surface layer. Done an analyse of move power of surface plastic deformation from factors of processes and height of microrough in manifestation of vibration and statistic pressure in system.

Грицай І.Є. Закономірності формування поверхневого шару евольвентних профілів у методі зміцнювально-викінчувального оброблення зубчастих коліс / І. Є. Грицай, А. В. Козак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 613 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 3-9. – Бібліографія: 3 назви.