Розрахунок параметрів просторовоїколивної системи вібраційної машини з багатокомпонентними коливаннями

Розраховано параметри вібраційного транспортера-маніпулятора як двомасової коливної системи із шістьма ступенями вільності. Як пружні елементи використано плоскі решітчасті пружини. Отримано залежності для визначення жорсткостей пружної системи та власних частот коливань вібромашини. Parameters of two-mass vibratory conveyor-manipulator with six degrees of freedom were calculated. The elastic system consisted of flat grating springs. The stiffness of elastic system and own frequency of oscillations of vibratory machine were investigated.

Врублевський І. Й. Розрахунок параметрів просторової коливної системи вібраційної машини з багатокомпонентними коливаннями / І. Й. Врублевський, І. С. Керницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 71-74. – Бібліографія: 5 назв.