Thumbnail Image

Висвітлено методику обстеження та оцінки технічного стану залізобетонних конструкцій відповідальних об`єктів. This paper is devoted to the solving task of inspection and estimation of technical state of reinforced concrete of responsible buildings.

оцінка технічного стану, залізобетонні конструкції, відповідальні об`єкти, estimation of technical state, reinforced concrete, responsible buildings

Методика обстеження та оцінки технічного стану залізобетонних конструкцій відповідальних об`єктів / М. В. Савицький, Т. Ю. Шевченко, А.О. Титюк , О. М. Савицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 320–322. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review