Трансформація підприємств та реінжиніринг бізнес-процесів як базові технології управління

Розглянуто застосування у менеджменті двох базових технологій управління змінами – трансформація підприємств та реінжиніринг бізнес-процесів. У сучасних умовах мінливого бізнес-середовища важливим моментом для діяльності підприємств є швидке реагування на зміни та швидке впровадження адекватних змін в opгaнiзaцiї та веденні бізнеcy. In the article the application in management of two basіс technologies of managing the changes – transformation of enterprises and reengineering of business-processes – is considered. In the modern conditions of variable business environment the main task of business becomes rapid reaction on these changes and rapid introduction of adequate changes in organization and conducting the business.

Марчук Л. В. Трансформація підприємств та реінжиніринг бізнес–процесів як базові технології управління / Л. В. Марчук, Т. В. Смиковчук, О. С. Кондур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 103–106. – Бібліографія: 5 назв.