Розглядається існуючий в Україні механізм державного регулювання взаємин виробників і споживачів продукції та доводиться необхідність його удосконалення. Пропонується введення державного реєстру та рейтингове оцінювання українських підприємств. The gear, existing in Ukraine, of state regulation of interactions of the industrial workers and customers of production is considered and the necessity of its refinement is proved. It is offered creations of the state registry and of a rating of the Ukrainian firms.

Загородній А. Г. Державне регулювання взаємин виробників та споживачів продукції:реальний стан і шляхи удосконалення / А. Г. Загородній, З. О. Коваль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 456–462. – Бібліографія: 6 назв.