Принципи економічного механізму подолання промислового відставання регіону

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено новий напрямок - економічна безпека території, який грунтується на концепції національної безпеки. Встановлено, що, з’ясувавши протиріччя та закономірності адаптації НТП та нововведень до умов сучасної технополітики, можливо розробляти та реалізувати економічний механізм подолання промислового відставання регіону. A new direction in economical security of territory is elaborated which based on the Concept of national security. There is established that explanation contradictory and normality of STP and innovations about adaptation to conditions of modern techno politic will be makes possible a surmount region’s industrial backwardness.

Захарченко В. І. Принципи економічного механізму подолання промислового відставання регіону / В. І. Захарченко, Д. А. Поліщук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 441–445. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review