Алгебраічний метод проектування кругових шкал з високою роздільною здатністю

Розглядається алгебричний метод проектування нееквідистантних кругових шкал з підвищеною роздільною здатністю. Ці шкали ґрунтуються на так званих “ідеальних кільцевих в’язанках”. Використовується принцип “оптимальних структурних пропорцій”. Algebraic method for design of non-uniform ring scales with improved resolving ability is described. These scales has been based on the so-called “Gold Ring Bundles”. The principle of the “optimum structural proportions” (OSP) is applicated.

Бандирська О. В. Алгебраічний метод проектування кругових шкал з високою роздільною здатністю / О. В. Бандирська, В. В. Різник, І. Ю. Юрчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 626 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 83–89. – Бібліографія: 7 назв.