Втрати напруження за натягу арматури в умовах будівництва

Досліджено та запропоновано нову методику розрахунку втрат напруження в арматурі за електротермічного її натягу в умовах будівництва. Ці втрати залежать від прийнятої технології напруження і анкерування арматури та істотно впливають на енергетичні та якісні показники технологічного процесу. The new calculation procedure of tension waste in an armature at its electro-thermal tendon jacking in the conditions of building industry is investigated and offered. These waste depend on the accepted technology of the armature tension and anchorage, substantially influence on the power and quality attributes of technological process.

арматура, втрати напруження, натяг, залізобетон, armature, tension waste, tendon jacking, reinforced-concrete

Щеглюк М. Р. Втрати напруження за натягу арматури в умовах будівництва / М. Р. Щеглюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 362–364. – Бібліографія: 3 назви.