Упрощенный динамический расчет стержневих систем с распределенными параметрами

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано спрощений засіб динамічного розрахунку однопрольотних балок з розподіленими параметрами за наявності зосереджених мас, який ґрунтується на відомих значеннях частот основного тону коливань.
Simplified version of dynamic calculation for single beams with distribu ted constants in the presence of localized masses is presented in this work based on known values of frequency of main oscillation tone.

Шевченко Ф. Л. Упрощенный динамический расчет стержневих систем с распределенными параметрами / Ф. Л. Шевченко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 279–286.