In this article adaptive model for speech synthesis on digital signal processor is described. Application of continued fractions in digital signal processor is proposed. Direct realization of continued fractions by multimesh structures is given. This procedure is used for the design of the zero-pole model of human vocal tract. Описано адаптивну модель синтезу голосових сигналів у цифровому сигнальному процесорі. Запропоновано застосування неперервних дробів у цифровому сигнальному процесорі. Наведено реалізацію неперервних дробів за допомогою багатокоміркових структур. Ця процедура використовується для реалізації моделі голосового апарата людини.

Чирун Л. В. Модель адаптивного синтезу мови в цифрових сигнальних процесорах на основі неперервних дробів / Л. В.Чирун // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 307-315. – Бібліографія: 12 назв.