Проведено аналіз та експериментальні дослідження з визначення коефіцієнтів теплопередачі конвектора за вільної та вимушеної конвекції. Встановлено, що використання вентиляторних конвекторів в системах водяного опалення є економічно доцільно. Отримані графічні залежності коефіцієнтів теплопередачі конвектора “Комфорт-20” в умовах вільної та вимушеної конвекції. Analysis and experimental investigations concerning convector heat transfer coefficients determination at natural and forced convection has been carried out. It has been determined that ventilator convector using in water heating systems is profitable. Charts of convector “Comfort-20” heat transfer coefficients at natural and forced convection are obtained.

Латик В. С. Дослідження тепловіддачі конвектора типу “Комфорт-20” за вільної і вимушеної конвекції / В. С. Латик, Т. Т. Макаревич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 126–129. – Бібліографія: 3 назви.