Проблеми реалізації послуг у галузі електрозв’язку

Thumbnail Image

Проаналізовано питання виявлення та оцінки вирішення сучасних проблем у сфері телектрозв’язку; увагу приділено діяльності на українському ринку Укртелекому, питанню формування тарифів на послуги. The article contains a reason of the author for revealing and estimation of the decision of modern problems in sphere of electric communication; the attention is given on activity in the Ukrainian market Ukrtelekom, question to formation of the tariffs on services.

Дзюбинський А. В. Проблеми реалізації послуг у галузі електрозв’язку / А. В. Дзюбинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 95–98.

Endorsement

Review