Освітня міграція українців до Польщі

Видавництво Львівської політехніки

Головною метою статті є пояснити, що таке освітня міграція і хто такі закордонні студенти. Вказати на характерні риси освітніх мігрантів, які відрізняють їх від інших груп мігрантів. А також представити, якою є освітня міграція українців до Польщі і які основні мотиви вибору Польщі як країни навчання.

освітня міграція, закордонні студенти, освіта, Польща, Україна

Біляковська О. Освітня міграція українців до Польщі / Ольга Біляковська // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали IIІ Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2011, 24–26 листопада 2011 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 292–293. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 5 назв.