Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено залежності для визначення напруження та деформації під час пресування еревностружкового пакета для змінної дії преса. Проведено числовий експеримент та проаналізовано вплив початкової вологості на напруження та деформацію в різні етапи дії преса. The dependence for definition of stresses and deformations under pressing of particleboards for variable action of press. Realization numerical experiment and influences initial moisture on stress and deformation was analysed at different stages of press action.

напруження, деформація, пресування, числовий експеримент

Соколовський Я. І. Вплив початкової вологості на деформаційно-релаксаційні процеси в деревностружковій плиті під час пресування / Я. І. Соколовський, О. М. Петрів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 9–14. – Бібліографія: 9 назв.