Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено вплив особливостей конкурентного середовища в галузі стільникового зв’язку на цінову політику фірм-операторів. Важливою проблемою, вирішення якої пропонується в даній статті, є політика ціноутворення не тільки в системі “оператор-користувач”, але й “оператор-оператор”. Тісна співпраця між операторами дозволяє не тільки субсидувати конкуруючі мережі (одна одну) в соціально ефективному рішенні, але і застосовувати ціну Рамсі, що максимізує соціальний добробут, забезпечити беззбитковість оператора по кожному абоненту. In following article influence of competitive environment’s characteristics in the cellular communications on price politics of operators is displayed, attention is paid to pricing politics. Important problem, solution for what is proposed in the article, is pricing politics not only in operator-consumer system, but also in operator-operator system. Tight cooperation between operators allows not only to subsidize competing networks (one another) in social effective solution, but also use Ramsi price, so that social welfare is maximized, and profitableness on every customer is provided.

Колос-Мазурик Л. А. Вплив особливостей конкурентного середовища в галузі стільникового зв’язку на цінову політику фірм-операторів / Л. А. Колос-Мазурик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 156–161. – Бібліографія: 5 назв.