Проаналізовано формування “бруснівської” школи меморіальної пластики, визначено особливості архітектурних ансамблів кладовищ і вироблено рекомендації з ревалоризації. The analysis of the forming of the “Broosneve” school of memorial plastic was passed, the property of the cemeteries architectural ensembles were define and the recommendations of revalorization were worked out.

Ремешило-Рибчинська О. І. Особливості ревалоризації архітектурних ансамблів кладовищ Любачівщини з меморіальною пластикою “Бруснівської” школи / О. І. Ремешило-Рибчинська, О. І. Стасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 161–168. – Бібліографія: 5 назв.