Видавництво Львівської політехніки

Створення у 1998 р. в Інституті архітектури Спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 із захисту дисертацій на здобуття вченого ступеня кандидата наук сприяло зростанню наукових кадрів Львівської політехніки, зміцненню регіональної школи та утвердило її вплив на формування наукової думки в Україні. Establishment of specialized academic council K 35.052.11 on thesis defence to obtain the Ph.D. degree at the Institute of Architecture in 1998 promoted growth of Lviv Polytechnic National University scientific personnel, strengthening of regional school and approved its influence on the formation of scientific thought in Ukraine.

Львівська політехніка, Спеціалізована вчена рада, теорія архітектури, реставрація та реконструкція архітектурних комплексів, архітектура будівель та споруд, Lviv Polytechnic, specialized academic council, theory of architecture, restoration and reconstruction of architectural complexes, the architecture of buildings

Петришин Г. П. Здобуття наукових ступенів в Інституті архітектури Національного університету “Львівська політехніка” у 2009–2012 роках / Г. П. Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 757 : Архітектура. – С. 433–445. – Бібліографія: 5 назв.