Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті описано підхід, в якому розробці структурно-автоматної моделі передує формування алгоритму поведінки відмовостійкої системи логічного управління після появи в ній відмови. Для відмовостійкої системи логічного управління, технічне рішення якої не має математичної надійнісної моделі, розроблено структурно-автоматну модель. Наведена структурно-автоматна модель дозволяє отримати марковську надійнісну модель для представленого технічного рішення. This article presents the approach, in which the formation of algorithm of behaviour of faul-tolerante system with logical management after appearance of refusal in it precedes the development of structural-automatic model. The structural- automatic model is designed for faul-tolerante system of logical management, technical solution of which has no mathematic model of reliable. That structural-automatic model, which was designet, allows to get markov model of reliable for represented technical solution.

Волочій Б. Формування структурно-автоматної моделі для побудови надійнісної моделі відмовостійкої системи логічного управління / Богдан Волочій, Любов Грабовенська, Леонід Озірковський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 168–172. – Бібліографія: 2 назви.