Видавництво Львівської політехніки

На підставі аналізу праць українських філософів 50-х рр. ХІХ – 50-х рр. ХХ ст. розкрито особливості змісту поняття Абсолюту в контексті розглядуваної ідеї Бога. Стверджується об’єктивність гармонізації комплексу процесів – як умови утвердження елементів синтезування. The author on the basis of Ukrainian philosophers’ works (the fifties of XIX – the fifties of XX) analyzes the particularities of the content of the concept of Absolute in the context of God’s Idea. The author also asserts the objectivity of harmonization of the processes’ complex as the condition of consolidation of the synthesis’ elements.

абсолют, Бог, Божество, синтезування, філософія релігії, absolute, God, Deity, synthesis, philosophy of religion

Тіменик З. Поняття Абсолюту в контексті ідеї Бога (Божества): специфіка елементів синтезування / Зиновій Тіменик // На шляху до синтезу філософії, науки та релігії : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи", 19–20 квітня 2013 року / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра філософії, Громадське об’єднання "Сходження". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 35–42. – Бібліографія: 14 назв.