Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено стан сільськогосподарського виробництва в Західній Україні в період економічної кризи 1929-1933 рр. Розглянуто площі, зайняті під різними культурами, врожайність та збори зернових, а також стан тваринництва і його роль в житті селян. Подано вплив податкової системи, земельної реформи, сільськогосподарських машин, знарядь праці, застосування добрив на сільськогосподарське виробництво. State of the farm production in Western Ukraine in the time of economic crisis 1929¬1933 is investigated. The areas were different agricultural plants grow, productivity and harvest grain-crops, as well as condition of cattle breeding and its role in life of farmers is considered. The effect of structure, land reform, agricultural machinery, implements, usage the fertilizer for farm production is shown.

Лихолат Н. Є. Стан сільськогосподарського виробництва в Західній Україні в період економічної кризи 1929-1933 рр. / Н. Є. Лихолат // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 362–367. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review