Сучасні форми організування венчурного бізнесу

Thumbnail Image

Проаналізовано зарубіжну практику організування та фінансування венчурного бізнесу, визначено чинники, що обмежують його розвиток, і обгрунтовано пріоритетні передумови становлення ризикового підприємництва в науково-технічній сфері України. Is parsed foreign practice of organization and financing venture of business, the factors are indicated, which one limit his development and the priority reasons of a becoming of risky of business in a technological orb of Ukraine are argued.

Петрович Й. М. Сучасні форми організування венчурного бізнесу / Й. М. Петрович, А. В. Дубодєлова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 504 : Проблеми економіки та управління. – С. 3–9. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review