2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано універсальний метод, що дає змогу отримати надійну оцінку розмірності нелінійної системи лише за одним скалярним вихідним сигналом, причому оцінка не залежить від того, який саме вихідний сигнал системи використано.
The universal method which allows to receive a reliable estimation of a nonlinear system dimension only by one scalar output signal is described. The estimation does not depends on what an output signal of the system is used.

Матвійчук Я. М. Оцінка розмірності динамічних систем через кореляційну розмірність вихідного сигналу / Я. М. Матвійчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 36–39. — (Теорія радіоелектронних кіл та сигналів).