Логістична концепція і реальна економіка України

Проаналізовано сучасні тенденції розвитку українського ринку. Досліджено взаємозв’язок концепції маркетингового та логістичного управління. Розглянуті основні проблеми загальноекономічного характеру в контексті логістичного управління. На закінчення автор окреслює основні напрями впровадження концепції логістики в практику вітчизняних підприємств. The contemporary development tendencies of the Ukrainian market have been analyzed. Interactions between marketing and logistic conceptions have been investigated in the paper. The main economic problems in logistic context have been explained. At the end the author points at the main ways of introduction of logistic principles in Ukraine.

Чухрай Н. І. Логістична концепція і реальна економіка України / Н. І. Чухрай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 193–198. – Бібліографія: 5 назв.