Національний університет "Львівська політехніка"

Запропоновано здійснювати виділення і часову локалізацію відбитих короткотривалих радіоімпульсних сигналів локації на основі їх малохвильового (вейвлет) перетворення. Використання цього перетворення робить можливим виявлення і подальшу часову локалізацію таких відбитих сигналів на тлі завад. Проаналізовано дані зондувальних сигналів з використанням часо-частотних технік, таких як короткотривале перетворення Фур’є (КЧПФ) та дискретне малохвильове перетворення (ДМП). In this paper an technique of wavelet transform is proposed for extracting and time localizing an RF radar pulse transient. The use of the proposed technique makes detection and localization of RF radar pulses possible in noise conditions. In this paper, analysis of synthetic signals data is performed using time-frequency techniques, such as the STFT and DWT algorithm.

радіоімпульсні сигнали, перетворення Фер'є

Тишик І. Я. Виявлення та локалізація короткотривалих радіоімпульсних сигналів з використанням малохвильового (вейвлет) перетворення / І. Я. Тишик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 128-132. – Бібліографія: 9 назв.